Girişimciler İçin Hazır eOfis

0
eofis

Girişimciler, Freelancer çalışanlar ve işini ofisin dışına taşımak isteyenler için Türkiye’deki Hazır Ofis konseptinin liderlerinden olan eOfis, 2009 yılında Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Bloklarında kurulmuş olup, son 2 yılda üst üste % 200 ye yakın büyüme oranı ile şu anda İstanbul’da Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park (7), Ataşehir Flora Suite Office (3), Taksim İstiklal Caddesi, Bakırköy Garden Office Marmara Forum AVM, Kartal Hukukçular Towers, Gayrettepe Oyal İş Merkezi, Maslak Beybi Giz (2) , Akasya Tower Residense (2) ve Levent Pol Center da olmak üzere dokuz farklı lokasyonda faaliyet göstermektedir.

eOfis yakın dönemde İstanbul içinde lokasyon sayısını 14’e çıkartmayı, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde de faaliyet göstermeyi planlamaktadır. Yüksek ofis maliyetlerinden kurtulmak isteyen girişimciler için cazip bir seçenektir.

eOfis faaliyet gösterdiği lokasyonlar için, içlerinde uluslararası kurumsal şirketler de olan mülk sahipleri ile bugüne kadar uzun dönemli 18 kira sözleşmesi yapıp, büyük bir başarı elde etmiştir.

[slider controls=”true”]
[slide title=”eOfis” image=”http://www.egirisim.com/wp-content/uploads/eofis-1.jpg” caption=”eOfis” active=”active”/]
[slide title=”eOfis” image=”http://www.egirisim.com/wp-content/uploads/eofis-2.jpg” caption=”eOfis”/]
[slide title=”eOfis” image=”http://www.egirisim.com/wp-content/uploads/eofis-4.jpg” caption=”eOfis”/]
[slide title=”eOfis” image=”http://www.egirisim.com/wp-content/uploads/eofis-5.jpg” caption=”eOfis”/]
[slide title=”eOfis” image=”http://www.egirisim.com/wp-content/uploads/eofis-6.jpg” caption=”eOfis”/]
[/slider]

Türkiye’deki pazardan bahsedilmeli.

Pazardaki firmalar arasında eOfis gerek hizmet kalitesi gerekse lokasyon çeşitliliği ile tercih sebebidir. Türkiye’de son yıllarda artan sayısı ile yaklaşık 50 firma 80 e yakın lokasyonda hizmet vermektedir. eOfis, Türkiye’de lokasyon, gelir ve kontratlı müşteri sayısı ile sektörde ilk üç arasındadır.

7000 m2 ofis alanında yaklaşık 210 hazır ofis 21 toplantı ve seminer salonuna sahiptir. Hazır ofislerde %77 dolulukta sanal ofislerde Türkiye’de lider konumda olan şirketlerden biridir (650 müşteri ile) eOfis Türkiye pazarında daha da agresif olarak büyümeyi hedeflemekte ve 2015 yılı içinde ofis sayısını yurt çapında 15 yapmayı hedeflemektedir.

eOfis, 2013 yılında eOfis müşterilerinin hizmetine sunduğu, Türkiye’de başka hiçbir firmada olmayan eOfisim mobil uygulaması ile müşterilerine, ayrıcalıklı bir hizmet sunarak, firmaların ofislerine uzaktan erişim imkanı sağlamaktadır. Müşteriler uygulama üzerinden kargo ve çağrı takiplerini yapabilmekte, toplantı odası rezerve edebilmektedir.

Girişimciler inceleyebilir, teklifi değerlendirebilir. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler www.eofis.com.tr adresini inceleyebilir.