YouStartup, Anadolu turuna Denizli ile devam ediyor, 4 Mart 2017

0

Girişimcilik ekosistemini Anadolu kentleri ile buluşturmayı hedefleyen YouStartup Gaziantep’ten sonra yoluna Denizli ile devam ediyor. YouStartup Denizli, 4 Mart 2017 Cumartesi günü Pamukkale Teknokent Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Program networking ile başlayacak olup yatırımcı ve mentor sunumlarının ardından yatırım ve fonlar paneli, Startup Challenge ve Elevator Pitching ile devam edecek ve ödül töreni ile son bulacak. Programda yer alacak konuşmacılar ise,

Ayşe İnal – CIO – SmartupNetwork
Esranur Kaygın – Venture Capitalist – Sankonline
Fatih Güner – Founder – Beyaz Yaka Kitap Kulübü
Ekim Nazım Kaya – Founder – Botego
Başar Kaya – Senior Expert – Sabancı Uni. SUCool
Mümtaz Hacıpaşaoğlu – Co-Founder – StartupHukuku
Okan Şencan – Co-Founder – StartupHukuku
Erdal Gökhan Güneş – Co-Founder – YouStartup

Microsoft BizSpark Bulut Kredisi, Kosgeb ve Tübitak Hibe ve Fonlarına Proje Hazırlama Desteği, Hukuki Danışmanlık, SEO Kredisi gibi fırsatlar finalistlere sunulacak olup, elevator pitch yapacak fikir aşamasındaki girişimcilere de sürpriz hediyeler takdim edilecektir.

4 Mart Cumartesi günü Pamukkale Teknokent Konferans Salonu’nda yapılacak olan etkinliğe Denizli ve çevre illerdeki tüm girişimciler davetlidir. Başvurular online olarak www.youstartup.co adresinden 20.02.2017 tarihine kadar yapılabilir.

YouStartup, Pamukkale Üniversitesi, Pamukkale Teknokent, Pamukkale TTO ve AGirişim tarafından organize edilen etkinliğe katılım herkese açık ve ücretsiz olup detaylı bilgi için www.youstartup.co veya sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here